top of page
lexis malpraktis

Misyonumuz 

Profilaktik hukuk eğitimleriyle malpraktis iddialarının azalmasını ve sağlıkta hizmet kalitesinin artmasını sağlamak.

Sağlık hukuku alanında kurumsal risk analizi ile yasal risklerin yönetilmesine ve azalmasına ilişkin çözümler sunmak.


Ekibimiz

Uzmanlık, deneyim ile birleşince başarı sağlanır.

Ekibimiz; uzman danışman hekimler, sağlık hukuku alanında deneyimli hukukçu danışmanlar, arabulucular ve adli bilirkişilerden oluşmaktadır.

erdalhanyaloglu_edited_edited.jpg

Dr. Erdal Hanyaloğlu

İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunudur. Tıp Hukuku alanında bilirkişilik yapmaktadır. 2014 yılından beri Lexis'in kurucu ortağı ve yöneticisidir. 

serhancolakoglu_edited_edited.jpg

Dr. Serhan Çolakoğlu

1984 Anadolu Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunudur. Haydarpaşa Numune Eğitim Ve Araştırma Hastanesinde asistanlığını takiben, 1991 yılında Anesteziyoloji ve Reanimasyon uzmanlığını almıştır. 1998’de Anesteziyoloji ve Reanimasyon Klinik Şef Yardımcısı ve 2001 yılında Kartal Dr. Lütfi Kırdar Eğitim Ve Araştırma Hastanesi  Klinik Şefi olarak atanmıştır.  Aynı zamanda Yoğun Bakım yan dal uzmanı olan Dr. Serhan Çolakoğlu Nisan 2017 itibari ile emekli olmuştur. Özyeğin Üniversitesi Sağlık Hukuku Yüksek Lisans programında tez aşamasındadır.  İstanbul Bölgesi Adli Bilirkişilik listesine kayıtlıdır.

bulent.png

Dr. Bülent Türkyılmaz

İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi mezunudur. Plastik Cerrahi uzmanıdır. Sağlık Hukuku alanında bilirkişilik yapmaktadır.

cahit.png

Dr. Cahit Öncel

Hacettepe Tıp Fakültesi mezunudur.

unnamed-2.png

Dr. Suat Tayan

İstanbul üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesinde mezun olduktan sonra 1988 yılında aynı okulda Genel Cerrahi uzmanı olmuştur.

bottom of page